Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úplně úplně nejvíc všichni tři naši hafani milují procházky v lese. Bumíče musí chodit na vodítku, protože je náruživým lovcem, ale v jeho deseti letech mu to vůbec nevadí. Má dlouhé vodítko, rychlé pohyby si dlouze rozmyslí a než se k nim dostane, tak jsme doma. Když ho občas pustím, stejně se drží u mě a nemá tendenci lítat s Bertíkem a Bodiem.

Bertík je takový náš procházkový předvoj. Vždycky se drží zhruba 20 m před náma. Občas koukne, jestli jsme se neztratili a zase cupitá dál. Občas popadne šišku, ale nejraději prozkoumává všechny možné pachy v lese. A borůvky! Bertík miluje borůvky! Nejraději by teda, abych jich nasbírala plnou dlaň a on je jen slupnul, ale když tento plán nevyjde, tak se vydá česat sám!

Bodie v lese lítá jak splašenej. Klacek kratší než jeden metr je nezajímavý a vzhledem k tomu, že Bodie prostě neumí brzdit, máme občas nohy poseté modřinami. No, snad se to naše telátko naučí koordinovat to svoje tělíčko..... no, teď si vzpomínám, že jednou někdo mluvil o výcviku hrocha....:-)))