Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsme se v neděli 15.6. 2008 vydali do Defurových Lažan za Lukášem Vaňourkem, že mu jako ukážeme ty naše úžasné ovčácké psy. Postupně jsme dojeli ve složení:

Ali s Bartíkem, Pavla s Medie, Pavla s Berou, Helča s Dinem, Zdeněk s Dýnem, Verča bez Biny, Já s Bífíkem a Jirka s Bodíkem.

Samé borderky až na Dina (kelpie) a Bodíka (německý ovčák).

Obrazek

No, ukázali jsme mu to!!!!!!!

Bífík: Jéééééééééééééé, ovce. Tam jen stojí, nic nedělají.... haf haf haf haf haf..hýbejte se, jdeme běhat.... Hááááááf, paničko!!!!! Nelez do té ohrady! Co tam děláš...jdeme běhat, hrát si s míčekem. Haf, haf...nech ty ovce...co na ně saháš!!!! Jéééé, ovce jsou venku já k nim můžu..... budu řvát, lítat, zmatu je a pak si ....jéééé, já si kousnul!!!!!

Obrazek

Bartík: koukají se? Nekoukají! Super! Tak teď na ně vylítnu a pořádně jim to vysvětlím!!!! Jéééé, pomooooc...podívalo se na mě!

Obrazek

Bodík: Teď bych měl asi něco dělat..... hm....nevím co....tak budu tupě zírat....kdo tupě zírá, nic nezkazí.

Obrazek

Dýno: Sakra, co se to po mně chce.... v ohradě je něco chlupatého...vůbec mě to nezajímá.... tunel to není, skočky to nejsou.....hele, víš co páníčku....já Ti na to.... víš co, viď?

Obrazek

Bera: haf haf....to je ovce...to se pase.... já bych chtěla, ale nevím jak!!!! Paničko, nauč mě to!

Obrazek

Dinu a Medie: to je super.... přesně vím, co dělat. Paničko, nemotej se tu jak nudle v bandě a spolupracuj! Vždyť je to tak jednoduché....halooooo, paničkoooo, co se tam zas motáš!!!!!

Obrazek

Obrazek

No, jo.... ještě, že Dino a Medie kapku zachránili naši reputaci.

Za sebe můžu jen říct: Přišli jsme, viděli jsme, ale stačilo nám.

Bífíkovo pasení = týrání ovcí!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář